addfamilycouple
Villanın içi temiz, konum harika. Merkezi olması ve denize yakın olması bizler için en önemlisiydi, bizlere bu villayı tavsiye eden sade villama teşekkür ederiz.
Villa Mara, Kalkan Lüks Kiralık VillaVilla Mara
Aydın Demir
24.07.2021
Villa gayet güzel ve temizdi. Bahçesi çok geniş çocuklarımız için eğlenceliydi. Çok memnun kaldık tavsiye edilir :)
Villa Angel, Kalkan Kiralık Lüks VillaVilla Angel
Fatma Tezcan
29.09.2021
Villa Asya beklentimizin üstünde bir tatil yaşattı bize, ailemle keyifli 1 hafta geçirdik. Nerdeyse havuzdan çıkmadık diyebiliriz. Ev ve havuz gayet temizdi.
Villa Asya, Kalkan Kiralık Balayı VillasıVilla Asya
Murat Korkmaz
21.06.2021
Biz villa venüs'ü balayı için tercih ettik gerçekten değişik ve güzel bir villa. Yeşillikler içinde huzur verici. Keyifli bir tatil geçirdik, villa ve havuz gayet temizdi. Bizimle ilgilenen herkese teşekkür ederiz.
Villa Venüs, Kalkan Balayı VillalarıVilla Venüs
Aysun Değirmencik
17.08.2020
Villa beklentilerimizin üstündeydi. Manzarası çok güzel. Mustafa bey ilgiliydi bizlere her konuda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz. Tekrar gelmek nasip olur inşallah. Herkese tavsiye...
Villa Ambar, Kalkan Kiralık Lüks VillaVilla Ambar
Ahmet Yasin
20.08.2021
Villanın temizliği ve konumu çok iyi. Bizim gibi arabasız gelecek olanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Markete 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde, denize çok yakın. Merkezde olması bizler için büyük bir artıydı. Sadevillama bu villayı önerdikleri için teşekkür ederiz.
Villa Silver, Kiralık Muhafazakar VillaVilla Silver
Atilla/Ezgi
19.08.2021
Hem evden hem lokasyondan hem de ev sahibimizden memnun kaldık, teşekkür ederiz.
Villa Silver, Kiralık Muhafazakar VillaVilla Silver
Özgür Değirmen
4.03.2022
Villa, havuz ve konum güzeldi. Samet beye ilgisi için teşekkür ederiz.
Villa Arcadia 2, Kiralık Deniz Manzaralı VillaVilla Arcadia 2
Teslime Yalçın
24.07.2021
Güzel bir tatil geçirdik manzarası çok güzel. Sessiz sakin bir şekilde dinlenmek isteyenler için çok ideal bir yer. Şehrin gürültüsünden bıkmış bizlere çok iyi geldi. Villanın temizliği vs her şey çok güzeldi. Eşim böcek fobisi olduğu için tedirgindi fakat doğa içinde olmasına rağmen hiç bir böcekle karşılaşmadık. Tüm ilgililere çok teşekkür ederiz.
Villa Arcadia 2, Kiralık Deniz Manzaralı VillaVilla Arcadia 2
Mustafa/Deniz
11.09.2021
Merhaba öncelikle ailecek tercih ettiğimiz villadan çok memnun kaldık. Villa gayet temiz ve güzeldi. Fotoğraflardan da iyi bir villa çıktı diyebiliriz. Patara daha önce gittiğimiz bir yerdi ve bu sefer villa kiralamak istedik. Konum olarak ulaşım açısından rahat ettik, gerek denize mesafesi gerek markete vs yakınlığı bizi memnun bıraktı. Sadevillam ekibinden İbrahim beye de ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
Villa Sazak Duo, Kiralık Jakuzili VillaVilla Sazak Duo
Harun Yörük
08.08.2021
Villanın gerek konumu gerekse özellikleri güzeldi.. Kalkan merkeze ve denize 15 dakika diyebiliriz. Villa temizdi. Fotoğraflarda ne görüyorsanız aynıdır. İbrahim bey bizlere her konuda yardımcı oldu. Oldukça keyifli bir tatil geçirdik.
Villa Simay, Kiralık Muhafazakar VillaVilla Simay
Burak/Aylin
17.08.2021
Villadan gayet memnun kaldık. Her türlü kolaylık sağlanmıştı ve gayet ilgililerdi. İlk giderken konumu bizi gerse de gayet güzel ve keyifli bir tatil geçirdik. Tavsiye edilir.
Villa Arcadia 3, Kiralık Deniz Manzaralı VillaVilla Arcadia 3
Simay Aydın
09.10.2021
Bu zamana kadar geçirmiş olduğum tatillerin içinde en güzellerinden biri diyebilirim. Ailemle çok eğlenceli bir tatil geçirdim.Doğa ve deniz ile iç içe sakin ve huzurlu bir tatildi. Günlük hayatın stresinden uzak doğa ile baş başa, merkeze 10 dakikalık mesafede olmasına rağmen hiç çıkmak istemedik. Not: Arabanız ile gelecekseniz hiç problem yaşamazsınız.
Villa Arcadia 3, Kiralık Deniz Manzaralı VillaVilla Arcadia 3
Sevcan Yıldız
04.09.2021
Öncelikle sade villam ekibinden Aybüke hanıma çok teşekkür ederim bizlere bu villayı tavsiye ettikleri için. Villadan gerçekten memnun olarak ayrılıyoruz. Bizim gibi sessiz sakin kafa dinlemelik bir yer arıyorsanız ve deniz manzarasıda olsun istiyorsanız çok ideal bir yer. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Eminim tekrar gelmek için can atıyor olacağız. :)
Villa Arcadia 3, Kiralık Deniz Manzaralı VillaVilla Arcadia 3
Barış Ünal
20.07.2021
Güzel bir tatil geçirdik, villa ve havuz temizdi. Kendi evimizi aratmadı. Teşekkür ederiz
Villa Jet 2, Kalkan Kiralık Balayı VillasıVilla Jet 2
Ali Baran Aksu
14.08.2021
FAVORİLERİM
  • Favori listenizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
0.00 TL x 7 Gece :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Kapora Ödemesi :
Girişte ödenecek tutar :