addfamilycouple

REZERVASYON, ÖDEME, İPTAL VE İADE KOŞULLARI 

Müşteri, seyahat başlamadan önce seyahatlerini iptal edebilir. Müşterinin iptal bildirisini SADE VİLLAM’a yazılı olarak yapılması zorunlu olup yazılı yapılmayan bildirimler kabul edilemez. Telefon yolu ile konuşarak yapılan rezervasyon iptallerinin geçerliliği kesinlikle yoktur. Rezervasyon iptalleri, SADE VİLLAMI’nın eline, yazı ulaştığı andan itibaren geçerlidir. 
İptal durumlarında SADE VİLLAM, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin, masrafların ve villa/apart sahiplerinin mağduriyetinin giderilmesi adına seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden müşteriden belirli oranda yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.


İPTAL KOŞULLARI

Eğer Ön Ödeme (Kapora) Alınmışsa;
a) Rezervasyon için ödenen %30'luk ön ödemenin (kaporanın) kesinlikle iadesi yoktur.

b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadar yapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda müşteri, ödemenin %100'ünü ödemek zorundadır.

Eğer toplam ödemenin tamamı alınmışsa;

a) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha fazla kalana kadar yapılan iptallerde %30'luk ön ödeme (kapora) miktarı hesaplanır ve bu tutarın iadesi yoktur. Geri kalan tutar ise hesabınıza geri iade edilir.

b) Villaya/Aparta giriş tarihinize 30 gün ve daha az kalana kadar yapılan iptallerde ya da villaya/aparta hiç gelmeme durumunda yapılmış olan ödemenin iadesi yoktur.

Rezervasyon iptallerinde; eft, havale ya da kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkan ve çıkacak olan, SADE VİLLAM'a Türkiye Cumhuriyeti Devleti, banka veya bankaları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti vs. gibi yükler müşteriye iade edilecek paranın içerisinden kesilir.

Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun SADE VİLLAM tarafından tek taraflı iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir. Sade Villam tarafından iptal edilen rezervasyonlardan doğacak zararlardan SADE VİLLAM kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Müşterinin önceden almış olduğu uçak bileti, otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otel ve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özel şirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan Sade Villam kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

FAVORİLERİM
  • Favori listenizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
0.00 TL x 7 Gece :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Kapora Ödemesi :
Girişte ödenecek tutar :